אודות

מי אנחנו?
אנחנו ארגון שתיל, שנוסד לפני למעלה משלושים שנה, על ידי הקרן החדשה לישראל, במטרה לקדם ערכי שוויון, דמוקרטיה, וצדק חברתי בישראל.

הקרן החדשה לישראל פועלת מזה כארבעים שנה לבנייה וחיזוק החברה האזרחית ותשתיות הדמוקרטיה בישראל. שירותי הייעוץ וכלל הסיוע של שתיל ניתנים לארגונים, ליוזמות ולפעילים/ות כחלק ממאמץ זה.

 

מה אנחנו עושים?
אנחנו פועלים ופועלות לחיזוק והרחבה של הכוחות הדמוקרטיים בישראל, בין היתר באמצעות ייעוץ, השתלמויות, כנסים וימי עיון.

 

למה בלוג?
כי אנחנו נמצאים ונמצאות בצמתים בהן מצטבר ידע, מתגבשות תובנות ומתפתחים כלים, והבלוג נראה לנו כמו פלטפורמה מתאימה לשיתוף וליצירת שיח של שותפים לדרך.

 

למה פודקאסט?
כי יותר ויותר אנשים אוהבים לצרוך תוכן דרך האוזניים. וזו אחלה דרך להיכנס לעומקם של דברים ולהבין טוב יותר דרכי חשיבה ותהליכים. בפודקאסט שיפט באוויר – SHIFT אנחנו מדברים עם אנשים על איך הם מערבים את הציבור בדרך לשינוי חברתי.

 

בשביל מי?
הבלוג והפודקאסט מיועד לכם ולכן, חברות וחברי צוות, פעילים, אקטיביסטים ומתנדבים בהתארגנויות, תנועות וארגונים חברתיים, ולכל מי שעוסק בתהליכי שינוי חברתי.

 

על מה כותבים בבלוג ועל מה מדברים בפודקאסט?
אנחנו כותבות וכותבים על הנושאים בהם אנו עוסקים ביום יום, ביניהם: עבודה עם התקשורת, גיוס ופיתוח משאבים, עבודת לובי, מדיה חברתית, ניהול פיננסי ועל תפיסות וכלים להרחבת התמיכה בארגון ובפעילותו.

בפודקאסט אנחנו משוחחות עם ארגונים ויזמים חברתיים על הדרכים בהן הם מערבים את הציבור ופועלים לשינוי חברתי.

אם יש נושאים, וסוגיות שכדאי שנתייחס אליהם – דברו אלינו.

 

מי הם הכותבים והמראיינים?
חברי וחברות צוות שתיל ושותפים. מזמינים אתכן ואתכם, לשתף בידע, להגיב, לשאול, להעיר, להאיר וגם לכתוב, כדי להפוך את ה-SHIFT לזירה המשנה מציאות.

 

אז למה SHIFT?
כי שינוי זה מה שאנחנו עושים.

 

ועוד עניין אחרון…
אנחנו מאמינות ומאמינים שידע הוא תוצר של עשיה חברתית קולקטיבית, ומזמינים להזכיר, לצטט ולשרשר, ובה בעת מבקשים שלא להוציא דברים מתוך הקשרם, לתת קרדיט לכותבים ולכותבות, ולהפנות למקור ממנו נלקחו החומרים. תודה ששמתם לב:-)

 

הישארו מעודכנים בזמן אמת